V četrtek, 20. 6. 2024, so se učenci podali na lov za skritim zakladom. Pot so začeli v učilnici, kjer so razvozlali prvi namig, nato pa so nas le-ti peljali do Toplične, ki je v vodnjaku skrivala nove uganke. Pot smo nadaljevali v Kladje in se počasi, a vztrajno vzpenjali proti vrhu Armeza. Vmes smo imeli srečo in opazili tudi srno. Na vrhu smo pomalicali in pot nadaljevali po poti Vikendaška. Namigi so nas nato peljali mimo župnišča, stare preše pri gostilni Senica, šolske lokomotive, sadovnjaka ter vse do šolskega vrta, kjer smo končno odkrili skriti zaklad. Ta se je v pajčevino zavit skrival v krušni peči. Strogo varovanega z verigami pa sta ga do končno odklenila učiteljica Regina in učitelj Andraž. Sledilo je zasluženo sladkanje s čokoladnimi zlatniki.