V torek, 1. 10. 2024,  smo izvedli 1. sestanek šolske skupnosti, ki so se ga udeležili predstavniki oddelkov naše šole.

Na sestanku sta učence nagovorila ravnatelj šole, g. Andrej Lenartič, in mentorica šolske skupnosti, ga. Svjetlana Mišković. Učenci so ob pomoči mentorice sprejeli načrt dela skupnosti šole.

Najpomembnejša in osrednja naloga učencev  je bila imenovanje novih predstavnikov naše šolske skupnosti. Volitve so bile uspešno izvedene in z velikim veseljem vam sporočamo, da je nova predsednica šolske skupnosti postala LENA LAPUH, podpredsednica šolske skupnosti pa ostaja tudi v letošnjem šolskem letu ULA ŠPORAR. Učenkama iskreno čestitamo in se veselimo novih izkušenj in kvalitetnega sodelovanja!